TELEFON: 02126998724
 

Teslimat ve İade

Teslimat

İstenilen adrese
Fatura adresine teslim
Online sipariş sürecinde, fatura adresi otomatik olarak teslimat adresi “Teslimat adresi” adımında kabul edilir.
Teslimat adresi ile ilgili bilgileriniz, online siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta ile alacağınız sipariş onayında yer almaktadır.
Siparişiniz irsaliye ile teslim edilir. Siparişinize ait faturanız, e-posta adresinize gönderilir.
Yurtiçi kargo, Diğer kargo firmaları tarafından, SMS ile siparişiniz hakkında bilgilendirilirsiniz.

Farklı teslimat adresine teslimat

“Teslim adresini” sipariş adımında farklı bir teslimat adresi belirtebilirsiniz.
Fatura ve gönderim adresleri aynı ülkede olmalıdır.
Teslimat adres bilgileriniz, online siparişinizi tamamladıktan sonra e-posta ile alacağınız sipariş onayında yer almaktadır.
Yurtiçi kargo ve kargo tarafından SMS ile siparişiniz hakkında bilgilendirilirsiniz.
Faturanız e-posta adresinize e-fatura olarak gönderilir.

Teslimat adresinde alıcının bulunamaması

Teslimat adresinde kimsenin bulunmaması durumunda, kargo görevlisi size bu konuda not bırakır ve daha sonra teslimat için 2. defa gelir. Lütfen gelen notu gördüğünüzde kargo şirketiyle iletişime geçin. Kargo şirketi size iki defada da ulaşamazsa ürününüzü Merkezimize geri iletir.

Sipariş gönderimlerimizi gerçekleştiren anlaşmalı kargo şirketi, tüm Türkiye’ye teslimat yapabilmektedir. Ancak, köy,kırsal bölgeler ve karayolu ile ulaşım sağlanamayan yerlere ürün teslimatı yapılamaması söz konusu olabilir. Kargo teslimatı açısından sıkıntı yaşayabileceğinizi düşünüyorsanız lütfen sipariş vermeden önce Müşteri Hizmetleri(02126998724) ile iletişim kurarak adresinize teslimat yapılıp yapılamayacağını öğreniniz. Bu tür durumlarda genellikle en yakın yerleşim merkezine siparişiniz getirilir ve sizden buraya gelerek teslim almanız rica edilir.

Teslimat tarihi ve sipariş takibi

Siparişiniz, onaylandıktan sonra, çoğunlukla 1-2 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir. Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Zorunlu durumlarda ise imza yerine sms ile kod talep edebilir ve tarafınıza iletilen kod ile siparişinizi kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Teslimat adresinde bulunmamanız durumunda, adreste bulunan bir başka şahıs, kimlik ibraz ederek siparişinizi teslim alabilir. Ancak kargo görevlisi adres yerinde kimseye ulaşamadığı durumda kargonuz tarafımıza geri döner.

İnternet mağazalarımız https://avrupamisting.com https://buharliserinletme.com https://serinletmesistemleri.com https://isitmalimasa.com üzerinden vereceğiniz siparişe ait teslimat tarihi, sipariş sırasında sepet sayfasında görüntülenir. Telefonla siparişlerde ise satış temsilcilerimiz tarafından şahsen bildirilir.


İade Talebi OluşturHesabım > Siparişlerim sayfasından İade Et butonuna basın. Talep formunu doldurup iade adresini alın.

Misafir kullanıcı nasıl ürün iade eder? İade Talebi Oluştur Ürünü Mağazaya Gönder

Ürünü Mağazaya Gönder

İade talebinden sonra 3 takvim günü içinde ürünü mağazaya geri gönderin. Ücretsiz gönderim için eğer varsa Kargo Kampanya Kodu kullanın.

İade kargo kodu nedir?Mağaza İadeyi Onaylasın

Mağaza İadeyi Onaylasın

Ürün kargolandıktan sonra mağaza,

3 iş günü + 24 saat içinde iade talebinizi yanıtlar.

Paran İade Edilsin

Paran İade Edilsin

İade talebiniz onaylandıktan sonra paranız, ortalama 3 gün içinde hesabınıza aktarılır.