TELEFON: 02126998724
 

Duvar Tipi Elektrikli Isıtıcı 2000w

  • 3.835,00 TL

Duvar Tipi Elektrikli Isıtıcı 2000w - Duvar Tipi Elektrikli Isıtıcı 2000w Avrupa Misting Duvar tipi elektrikli ısıtıcı 2000w Kullanıcı rahatlık düşünülerek üretilmiştir. Bu elektrikli ısıtıcı, 3 saniye gibi bir  sürede size anında sıcaklık

Alışveriş Listeme Ekle

Karşılaştırma listesine ekle

Soru Sor

Duvar Tipi Elektrikli Isıtıcı 2000w 

Avrupa Misting Duvar tipi elektrikli ısıtıcı 2000w Kullanıcı rahatlık düşünülerek üretilmiştir. Bu elektrikli ısıtıcı, 3 saniye gibi bir  sürede size anında sıcaklık ve konfor sağlayarak 3 saniye içinde anında ısıtıma tepkisi sunar. Bu elektrikli dış mekan ısıtıcısı ayrıca 5.000 saatlik bir infarared lambaya, kolay kullanım için kademeli ve su geçirmez muhafazaya sahiptir. Özellikle cafe, restoran, bahçe teras dış mekan  için özel olarak tasarlanan infrared ısıtıcıdır. Isıtıcının özel reflektörleri çıkan ısı ışınlarını 15 m2 alana yayılarak etkili ısıtma sağlar. Kayıp ısı kaybını minimumdur dış mekanlarda kötü hava şartlarında en iyi performansı göstererek su geçirmezdir.

Dış Mekanlarda Etkili Isıtma 

Kış aylarında dış mekanlarda yaşanabilecek kötü hava şartları göz önünde bulundurarak tasarlanmıştır. Rüzgarlı havalarda sönmez, kar yağışlarında donduran soğuklarda etkilenmez, Isı ışınları kaybolmaz, rengi ve tasarımı oldukça esteik tasarımı kolay kullanımı kolayca her yere monte edilebilir. Cihazımız istediğiniz açıda dikey veya yatay olarak montaj uygulamasını yapabilirsiniz, Kompakt boyları sayesinde varanda, şemsiye gibi alanlarda kullana bilirsiniz.

Konforlu, 

Avrupa Misting duvar tipi elektrikli ısıtıcılar 15 m2 alanı dış mekan ısıtacak şekilde  tasarlanmıştır. Kapalı alanlarda 20 m2 kadar etkili şekilde ısıtır. Teknolojik ısıyı yansıtıcı sayesinde infarared ampulden çıkan ışı ışınları 15 m2 alana yansıtır.  Kayıp ısı kaybını minimum seviyeye düşürerek ısıtmanın verimini artırır. Değişen hava koşulları göz önünde bulundurarak cihazın üzerinde kademe kontrolü ile istenilen ısı seviyesini ayarlayarak ortamı daha konforlu kullana bilirsiniz. 

Şık ve Sessis

Avrupa Misting yüksek verimli 2000 watt Altın Kızılötesi dış mekan Isıtıcı ile dış mekan ısıtmanızı konforlu hale getirin. Dış mekan veya iç mekan, tavan veya doğrudan duvara montaj yapılabilir, mekanınıza güncel ve modern bir görünüm kazandırır ve sessiz çalışması sayesinde dikkat çekmezler. dolayısıyla fark edilmezler. Şık altın kaplama kızılötesi tüp, ısıtıcının aydınlatma etkisini minimuma indirerek alanınıza çekici bir katkı sağlar. Bu birinci sınıf ince tasarımlı ısıtıcı anında ısı üretir, IP65 derecesi ile su geçirmezdir ve sadece 2,3 kg ağırlığındadır, cafe veranda alanı, balkonlar, teraslar veya atölyeler gibi birçok ek bina alanı için mükemmel bir çözümdür, ayrıca dar koridorlar gibi iç mekanlar için pratiktir. , Normal ısıtma sisteminin alanı sıcak tutmak için yeterince iyi olmadığı veya tüm evin ısıtma sistemini çalışır durumda tutarak yüksek enerji faturalarını yığmaktan kaçınmak istediğiniz kış bahçesi veya garaj gibi ev uzantıları.

Ayarlanabilir ısı 

 Uzaktan kumanda ile 750w/1500w/2000w 3 ısı ayarı seçeneği ile kişisel konforunuzun tadını çıkarabilirsiniz. Her bir Altın kızılötesi ısıtıcı çubuğuyla birlikte verilen montaj malzemeleriyle, 1,6 metrelik cömert kabloya sahip 3 Pinli UK Fişi ile doğrudan 240V AC besleme gerektiren montaj malzemeleriyle kurulum çok daha kolaydır. Her bir armatür mütevazı bir 2000 W tüketir, yani 8-15 m² açık alanda veya 15 – 20 m² kapalı alanda ısı sağlamak için yeterlidir. Soğuk kış gecelerinde paslanmayı önlemek için yeni satın aldığınız ürünün uzun ömürlü olması için kutuya özel olarak hazırlanmış suya dayanıklı saklama kapağı ekledik

Ürün Hakkında Sorular

Ürün Hakkında Soru Sor

Yorumlar

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!